100 adet Madlen çikolata, kız bebek dökme kampanyası için hazır.

Sizlere mükemmel bir kampanya sunuyoruz! 100 adet madlen çikolatayla dolu, kız bebek dökme kutusuyla birlikte geliyor. Bu özel kutuda, sevdiklerinizin isimlerini çikolataların üzerinde görmek isterseniz, bebeğin adını ürün sayfasındaki “bebeğin adı” kısmına veya ödeme sayfası > kargo seçimi bölümünde not olarak belirtebilirsiniz.

Bu harika kampanyada, toplamda 700 gram sütlü çikolata bulunuyor. İçindekiler arasında sütlü çikolata, süt tozu, şeker, kakao yağı, kakao kitlesi, emülgatör (soya lesitini (E-322)) ve doğal vanilin aroması yer alıyor. Sütlü çikolatanın kakao kuru maddesi minimum %35 oranında bulunuyor.

Ayrıca, alerjen uyarısı olarak süt ve süt ürünü, badem içerdiğini belirtmek isteriz. Üründe eser miktarda antep fıstığı, badem, ceviz ve fındık bulunabilir.

Bu lezzetli çikolataları taze ve kaliteli tutmak için, serin ve kuru bir yerde muhafaza etmenizi öneririz. Güneş ışığıyla doğrudan temasından kaçınmanız da önemlidir.

Kutunun ölçüleri ise 8cm x 8cm x 19cm’dir.

Bu özel kampanyayı kaçırmayın! Siz de sevdiklerinize tatlı bir sürpriz yapmak için hemen sipariş verin!

(Kampanya) Kız Bebek Dökme 100 Adet Madlen Çikolata - 1

(Kampanya) Kız Bebek Dökme 100 Adet Madlen Çikolata

100 adet kız bebek dökme Madlen çikolata kampanyası! İçinde 700 gramlık sütlü çikolata bulunan bu harika kutuda, bebeğin ismini isterseniz çikolataların üzerine yazabiliriz. Muhafaza etmek için sadece serin ve kuru bir yer gerekiyor. Bu lezzetli çikolatalar, 8 cm x 8 cm x 19 cm ölçülerindeki kutuya sığdırılmış. Alerjen uyarısı olarak süt, badem ve diğer bazı kuruyemişler içerdiğini belirtmek istiyoruz. Şimdi bu harika kampanyadan yararlanmak için hemen sipariş verin!

Rapor Et

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir