50 adet Madlen çikolatasıyla yapılan Kız Bebek Dökme Bebek Çikolatası.

Şimdi sizi, özenle hazırlanmış bir ürünle tanıştırmak istiyoruz: Kız Bebek (Dökme Madlen Çikolatası)! Bu harika ürünümüz, 50 adet sütlü madlen çikolatasını içeren dekoratif dikey kutusuyla size gönderilecek. Üstelik çikolatalar, dökme ve muhafazalı şekilde sizlere ulaşacak.

Eğer isterseniz, çikolataların üzerindeki etikette isim yazılmasını da sağlayabilirsiniz. Bunun için bebeğinizin adını ürün sayfasındaki “bebeğin adı” kısmına veya ödeme sayfası > kargo seçimi bölümüne not olarak eklemeniz yeterli olacaktır.

Bu lezzetli çikolataların içeriğinde neler mi var? Sütlü çikolata süt tozu, şeker, kakao yağı, kakao kitlesi, emülgatör (soya lesitini) ve doğal vanilin aroması içerir. Sütlü çikolatada minimum %35, bitter çikolatada minimum %61,5 kakao kuru maddesi bulunur.

Alerjen uyarısı da yapmamız gerekiyor. Bu ürün süt tozu içerir ve iz miktarda fındık, a.fıstık, badem, yer fıstığı, susam, ceviz ve gluten içerebilir. Bu nedenle alerjisi olanlara dikkat etmelerini öneririz.

Ürünümüzün tazeliğini koruması için saklama şartlarına dikkat etmelisiniz. Serin ve kuru bir yerde muhafaza etmeli, direkt güneş ışığına maruz bırakmamalısınız.

Son olarak, kutu ebatları da belirtmek istiyoruz. Kız Bebek (Dökme Madlen Çikolatası) kutusu, 8cmx8cmx19cm boyutlarındadır.

Siz de bu lezzetli çikolataları denemek ve sevdiklerinize hediye etmek isterseniz, hemen sipariş verebilirsiniz!

Kız Bebek Dökme Bebek Çikolatası (50 Adet Madlen Çikolata) - 1

Kız Bebek Dökme Bebek Çikolatası (50 Adet Madlen Çikolata)

50 adet sütlü madlen çikolatası, dökme ve muhafazalı olarak dekoratif dikey kutuda sizlere gönderilmektedir. Çikolataların üzerine isim yazılmasını isterseniz, bebeğin adını ürün sayfasındaki ilgili alana veya ödeme sayfasında not olarak belirtebilirsiniz. İçeriğinde sütlü çikolata, süt tozu, şeker, kakao yağı, kakao kitlesi ve doğal vanilin aroması bulunmaktadır. Ayrıca süt tozu içerdiği için alerjen uyarısı içermektedir. Çikolataları serin ve kuru bir yerde muhafaza etmeniz önerilir. Kutunun ebatları ise 8cmx8cmx19cm’dir.

Rapor Et

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir