Bazı Kızlar Neden Evde Kalıyor

Kadınların gidip kendilerine erkek(koca) seçebilecekleri bir erkek dükkanı(mağazası) açılmıştır. Mağaza 5 katlıdır ve her kat çıkıldıkça, erkeklerin nitelikleri de yükselmektedir.

Mağazada sadece tek bir kural geçerlidir: Herhangi bir katın kapısından içeri giren kadın, o kattan alış-veriş etmek zorundadır ve eğer bir üst kata çıkmak isterse, tekrar aşağı katlara inemez.

Bir gün bir grup kız arkadaş, kendilerine erkek seçmek için mağazaya gider, Ve……

1.KAT:kapıda şunlar yazılıdır: “Bu kattaki erkeklerin çalışacak bir işleri var ve çocukları da severler.” Kızlar yazıları okur ve şöyle derler: “Eh,hiç yoktan iyidir ama bir de üst kata bakalım.”

2.KAT:kapıda yazılanlar: “Buradaki erkeklerin iyi bir işleri var, çocukları severler ve son derece yakışıklıdırlar.” Kızlar:”Hımmmm hiç fena değil ama acaba bi üst katta ne var?”

3.KAT: “Buradaki erkeklerin çok iyi birer işleri var, çocukları severler, son derede yakışıklıdırlar ve ev işlerine de yardım ederler.” Kızlar:”Aman Tanrım, çok etkileyici ama yukarıda başka katlar da var.”

4.KAT: “Buradaki erkeklerin işleri çok iyi,çocukları çok severler,gayet yakışıklı olup,ev işlerine yardım ederler ve ayrıca son derece romantiktirler.” Kızlar çığlık atmaya başlarlar: “İnanılmaz,bir üst katta bizi neyin beklediğini bi düşünün!” Ve bir kat daha çıkarlar…

5.KAT: şunlar yazmaktadır: “Bu kat boştur ve sadece kadınları memnun etmenin mümkün olmadığını kanıtlamak için konmuştur. Çıkış soldadır; umarız inerken merdivenlerden yuvarlanırsınız…”

Rapor Et

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir