Cuma Mesajları

En Güzel Ve En Anlamlı Cuma Mesajları için doğru adrestesiniz. Müslüman aleminin en önemli günlerinden birisi olan Cuma günleri için birbirinden özel mesajlar karşınızda. Bu özel Resimli Cuma mesajlarını ailenize, arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Cuma mesajları son derece özenle ve dikkatli bir şekilde yazılmalıdır. Dini açıdan birlik ve beraberlik içeren bu güzel mesajları çok seveceksiniz.

Sevdiklerinizin bu hayırlı gününü kutlamak isterken atacağınız birbirinden farklı Cuma mesajları sizleri bekliyor olacak. Yeni mesajlar aramanıza ve bulmanıza gerek bırakmayacak bu hizmetten mutlaka faydalanın. Cuma günlerinin daha anlamlı ve daha güzel geçmesine yarayacak çeşit çeşit mesajlar yer almaktadır. Dilediğiniz mesajı seçerek yakınlarınızın bu günde daha mutlu olmasına vesile olabilirsiniz. Onların daha mutlu olması ile sizlerde son derece keyifli bir zaman geçirebilirsiniz.

Cuma günlerinin birliği ve anlamı bu sayede son derece önemli olmuş olacaktır. Sizde Cuma mesajları içerisinden beğendiklerinizi alarak en yakınlarınıza, dostlarınıza, sevdiklerinize ve dilediğiniz herkese gönderin. İçerik olarak hayırlı bir gün geçirmek ve birlik olmak fazlasıyla önemli bir konu olarak dikkat çekmektedir. Cuma mesajlarının içeriğini de bu dikkat çeken konular oluşturmaktadır.

En Anlamlı ve Resimli Cuma Mesajları

“Dünya nefeslerin, ahiret kalplerin, Allah ise sırların sevgilisidir.” Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun. Hayırlı Cumalar…

“Günlerin en değerlisi cuma dır. Cuma günü Bayramlardan ve Aşure gününden daha değerlidir. Cuma günü dünyada ve Ahirette müminlerin bayramıdır.” Cumanız Mübarek Olsun.

Adaletin dünya’ya şamil olması, mazlumların zalimlere galip gelmesi, hakkın batıla üstün olduğu bir dünya temennisiyle Cumanız mübarek olsun

Ahlaksızlığın ve zalimliğin utandırıldığı bu güzel günün hatırına ettiğin tüm duaların gökyüzüne ulaşması dileği ile hayırlı Cumalar..

Akla gelipte gönderen yok ama eğlence için vakit çok hatırlanmayan dosttan bi mesaj hakkım gider diye cuma mesajı atmayan kötü insanlardan sen bizi koru yarabbim, çok şükür etrafımda hiç öyle insan olmadı. Allah herkesten razı olsun.

Cuma Mesajları
Cuma Mesajları

Akşam dolunay gözünüzün önüne konsun. Etrafınız ışıklarla dolsun. Cumanız mübarek olsun…

ALLAH hiç bir kimseye gücünün yeteceğinden fazlasını yüklemez. Her şeye canını sıkma ey gönül, Ne bu dertler kalıcı, Ne de bu ömür. HAYIRLI CUMALAR

Allah hikmetiyle bir kapıyı kapatırsa rahmetiyle diğerini açar. Ya Rabbi bu mübarek cuma günü hürmetine bizlere hayırlı kapılar aç. Amin. Hayırlı Nurlu Cumalar.

Allah yolundan ayrılmayalım ne kadar sabrınızı zorlasalar da karşılarında gene sabır bulacaklardır hayırlı Cumalar.

ALLAH,ım CUMA gününün hürmetine ümmeti muhammedin duâlarını kabul eyle CUMAMIZ mübarek olsun hayrlı sabahlar.

Allah’ım dilimizden ve gönlümüzden adını eksik etme bizlere senin sevdiklerinin arasında olmayı ve cemalini görebilmeyi nasip et. Hayırlı cumalar.

Allah’ım Ezanla uyanan Abdestle kendine gelen Namazla huzura varıp Secde ile yaklaşan, Dua ile kulluğunu anlayan mü’min olmayı nasip eyle. Amin! Hayırlı Cumalar.

Allah’ım sen isyan ettirici fakirlikten, azdırıcı zenginlikten bizleri koru. Sen hakkımızda en hayırlısı neyse onu nasip eyle! Hayırlı cumalar.

Allah’ım seni seviyorum, verdiğin nimetlere şükürler olsun! Hayırlı cumalar..

Allah’ım; bizleri rahmetinin o engin lütfuyla bağışla bize merhamet et. Bize hidayet ver ve sırat-ı müstakimden ayırma. Hayırlı Cumalar.

Resimli Cuma Mesajları
Resimli Cuma Mesajları

Allah’ım! İnancımızdan ötürü bizi zillete düşürmeye gayret edenlere fırsat verme. Bizleri İslam yolundan ayırma. (amin) Hayırlı Nurlu Cumalar.

Allah’ım! Şu mübarek Cuma günü hürmetine Bizi dünyada perişan olmaktan ve ahirette azaba uğramaktan koru! Hayırlı cumalar

Allah’ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberin (sav) şefaatı üzerinize olsun. Hayırlı Cumalar.

Allah’ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberin (sav) şefaati üzerinize olsun. Hayırlı Cumalar.

Allah’ın Selamı Rahmeti, Bereketi üzerimize olsun! Günümüz aydın Cumamız Mübarek Olsun! Hayırlı Cumalar.

Allah”ın selamı, rahmeti ve bereketi üzerimize olsun! Günümüz aydın cumamız mübarek olsun! Hayırlı Cumalar…

Allah”u Teala Cuma gününü Müslümanlara mahsus kılmıştır.Cuma namazı vaktinde alış-veriş günahtır. Cumamız Mubarek olsun inşallah.

Allahım Bizi Cumanın Güzel Hali İle Geçirmeyi Nasip Eyle Cumanın Güzelliği Üzerinize Olsun.

Allahım, aklıma ilim ve hikmet; fikrime, feraset ve basiret; bedenime sıhhat ve afiyet; ruhuma da, tekamül ve metanet ihsan eyle. Cumamız mübarek olsun, amin!

Allahım! “Kimsesiz kimse yok, herkesin var kimsesi, Kimsesiz kaldık medet ey, kimsesizler kimsesi” Hayırlı cumalar

Allahım! İhsan buyurduğun nimetlerini geri almandan, azabının ansızın gelip çatmasından, gazabına sebep olacak şeylerden Sana sığınırız.Bizlere yol göster. Hayırlı Nurlu Cumalarınız Olsun

Cuma Mesajları
Cuma Mesajları

Allahım! Sen ölümlerin en güzeli ile bizi huzuruna al Allahım! Ölümümüzü her türlü şerden kurtulup rahata erme vesilesi yap Ya Rabbi! Hayırlı Nurlu Cumalarınız Olsun

Allahın selamı ve yüceliği üzerine günlerin en hayırlısı ve duaların en çok bugünde arşa yükseldiği Cumanız hayırlı olsun.

Ana babasının veya ikisinden birinin kabrini her günleri ziyaret edenin günahları af olur. Haklarını ödemiş olur inşallah cumanızı kabul ve mübarek eylesin.

Anlatmaya dilde lisan yetmiyor, utancından durdu kalem gitmiyor, ne yapsak da bizde kusur bitmiyor; olmuşuz bir kere isyana tabi, kurtar bizi yarabbi. Cumanız hayırlı ve mübarek olsun.

Asırlar boyu bizi bir arada tutan, kardeş kılan merhamet ve hoşgörüden ayrılmamak temennisiyle… Hayırlı Cumalar.

Aşkla Edilen Dua Kalbe Ağır Gelmez . Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde rabbim dualarımızı kabul etsin. Cumanız mübarek olsun.

Avuç içlerinizde sakladığınız bütün duaların kabul olması dileğimle. Hayırlı Cumalar.

Başkalarının kusurlarından bahsetmek istediğin vakit kendi kusurlarını hatırla. O zaman başkalarının kusurlarıyla alakadar olmaya hakkın olmadığını hatırlarsın. Hz. Muhammet (SAV). Hayırlı Cumalar.

Bazı müminler cennete hasret yaşar. Bazı müminler de vardır ki cennet onları hasretle bekler. Cennetin hasrete beklediği müminlerden olmak duasıyla, hayırlı cumalar.

Bekleyenler var Allahım; Şifa bekleyen, haber bekleyen, huzur bekleyen Bekleyenlerin yükünü hafiflet İnşallah.. Selam ve dua ile hayırlı cumalar diliyorum herkese

Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem diyen Sevgili’nin (s.a.v) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile hayırlı cumalar dilerim.

Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem. Diyen sevgilinin (sav) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile hayırlı cumalar dilerim.

Bende çok beğendim gerçekten bu sayfayı hazırlayıp bize sunanlardan ALLAH RAZI OLSUN hayırlı cumalar.

Cuma Mesajları
Cuma Mesajları

Benliğimiz ve aklımız şüphesiz doğru olandan yanadır. Yüreğimizle ettiğimiz dualarla birlikte cennetin en güzel yerlerini sevdiklerimize bağışla Ya Rabbim, senin yüceliğin sarsın tüm benliğimizi hayırlı Cumalar.

Bildirdiğin ve gizlediğin tüm isimlerini ve Kur’an-ı Kerim’i, kalbimizin baharı, gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilacı yap hayırlı cumalar.

Bildirdiğin ve gizlediğin tüm isimlerini ve Kur’an-ı Kerim’i, kalbimizin baharı, gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilacı yap Hayırlı Cumalar.

Bildirdiğin ve gizlediğin tüm isimlerini ve Kur”an-ı Kerim”i, kalbimizin baharı, gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilacı yap Hayırlı Cumalar

Bilerek Hakkı Batıla karıştırmayın. Hakkı gizlemeyin. (BAKARA – 42) Cumanız Mübarek Olsun…Selam ve Dua ile..!

Bir daha karanlık günlerin yaşanmaması ve vatan hainlerine fırsat doğmaması temennisiyle hayırlı cumalar diliyorum.

Bir gül kurur, kalpteki sevgi kurumaz. Yağan yağmur durur, gönüldeki fırtına durmaz. Her şey unutulur ama sevilen insanlar unutulmaz. Hayırlı, nurlu cumalar dilerim.

Bir gün dünyaya ait bir derdin olursa rabbine dönüp benim büyük bir derdim var deme, derdine dönüp benim büyük bir rabbim var de. Hayırlı cumalar.

Bir selam, herkese edilir. Cuma günlerinin hayırlı vesilelere selamlar ve dualar ile birleşip Allahın huzuruna erişmesi dileği ile hayırlı Cumalar.

Birbirinize karşı mütevazı olmanızı Allah bana vahiyle emretti. Öyle ki hiç kimse kimseye karşı övünmesin ve hiç kimse kimseye zulmetmesin. (Hadis) Hayırlı Cumalar.

Birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi bozmaya çalışanlara fırsat verme Allah’ım. Cumanız mübarek olsun.

Biz Kur’an dan İman edenler için bir şifa ve rahmet kaynağı olan ayetler indiriyoruz. Zalimlerin de ancak zararını arttırır. Cumanız Mübarek Olsun…Selam ve Dua ile..!

Bizi yoktan var eden, varlığından haberdar eden, yaratıp imtihan eden, imtihan edip sabır veren Allah’ın müminlerini bağışlaması dileğiyle Cumanız Mübarek olsun!

Bizler uzun bir seferdeyiz. Buradan kabre, kabirden haşire, haşirden ebed memleketine gitmek üzereyiz. Hayırlı Cumalar. Dua ile…

Bu cuma sabahında gününüz bereketli ve huzurlu olsun. Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Cuma gününüz mübarek olsun.

Bu güzel günün hatırına ve hürmetine hitaben sana ve ailene dualar gönderiyorum. Hayırlı Cumalar dilerim.

Cuma Mesajları
Cuma Mesajları

Bu mesajımı okuyan tüm müslüman kardeşlerimin cuması mübarek olsun. Hayırlı cumalar dilerim

Bu mübarek cuma gününün tüm inananlar için hayırlara vesile olmasını diliyorum…

Bugün bayram olsun, hüzünler dönüşsün sevince. Rabbim yaralarımızı sarsın rauf adıyla, kalbimizdeki marazları gidersin şafi namıyla. Cumanız mübarek olsun!

Bugün Cuma cenabı Allah bugünün yüzü suyu hürmetine hepimizi affetsin cumamız mübarek olsun. (inşallah)

Bugün günlerden Cuma, yetimlerin sevindiği ve güzelliklerin daha da yeşerdiği bu güzel günün umuduyla dolu dolu yaşaman dileği ile hayırlı Cumalar güzel insan.

Bugün rahmet, bugün bereket, bugün şefaat, bugün himmet bugün günlerin efendisi. Cumanız mübarek olsun.

Bütün güzeliklerin kilidini kendinde bulunduran Rabbim, hakkımızda en hayırlı kilitleri aç. Amin. Hayırlı Cumalar

Bütün güzelliklerin kilidini kendinde bulunduran Rabbim hakkımızda en hayırlı kilitleri aç. Cumamız bayram tadında olsun inşallah.

Bütün güzеliklеrin kilidini kеndindе bulunduran “Rabbim” Hakkımızda еn hayırlı kilitlеri aç… Amin. Cumamız bayram tadında olsun insaALLAH..

Bütün kapıların anahtarlarını kendinde bulunduran Allah’ım. Hakkımızda en hayırlı kapıyı aç. Hayırlı cumalar dilerim.

Cennet bahçelerindeki gül kokuları bu güzel hatırına üzerinde olsun. Her Cuma yolun Yaradan’ın huzurunda son bulsun nice güzel günlerin hatırına bu güzel Cuma gününde yüzün hep gülsün. Hayırlı Cumalar.

Cennet bahçelerinin gülleri yüzüne, bülbüllerin nağmeleri diline, Allah sevgisi gönlüne, bu güzel günün bereketi üzerine olsun. Hayırlı nurlu cumalar.

Cennet bahçelerinin gülleri yüzüne, bülbüllerin nağmeleri diline, Allah sevgisi gönlüne, bu güzel günün bereketi üzerine olsun. Hayırlı nurlu cumalar.

Cuma gibi günümüz var. İslam gibi dinimiz var. Muhammed gibi sahimiz var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne. Hayırlı Cumalar!

Cuma günü bayramlardan ve aşure gününden daha değerlidir. Cuma günü dünyada ve ahirette müminlerin bayramıdır. Cumanız mübarek olsun.

Cuma günü, günlerin en kıymetlisi Müslümanların bayramıdır. Diğer bayram günlerinden daha kıymetlidir cumamız mübarek olsun inşallah.

Cuma günü, iyiliklerin hazinesidir ve güzel şeylerin menbaıdır.” Allah Cumanızı Kabul ve Mübarek Eylesin..

Cuma gününün hatırı ve güzelliği adına dilediğin tüm dualar seni bulsun. Sevdiklerinle güzel bir ömür, geleceğinle senin yanında olan Allah’a binlerce şükürler olsun. Hayırlı Cumalar.

Cuma herkese huzur, güven, sevgi ve mutluluk versin. Ülkemize barış, huzur ve kardeşlik getirsin. Cumanız mübarek olsun. Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz

Cuma’dır kuldan Rabbi’ne arzları ulaştıran, Cuma’dır tevbe kapılarını açtıran ve Cuma’da öyle bir vakit vardır ki kulu Rabbi’ne yaklaştıran… O vakte vâkıf olabilme duası ile …. Cumamız hayırlı ve Mübarek olsun…( Amin )

Cuma Mesajları
Cuma Mesajları

Cumamız mübarek dualarımız ve töbelerimiz kabul olsun. Selamların en güzeli sizlerin üzerine olsun . Allah Cumanızı kabul ve mübarek eylesin…

Cumamız mübarek dualarımız ve tövbelerimiz kabul olsun. Selamların en güzeli sizlerin üzerine olsun. Allah cumanızı kabul ve mübarek eylesin.

Cumanın hayrı, feyzi, bereketi üzerinize olsun. Cuma milletimize, ülkemize, barış ve huzur getirsin. Sağlığınız yerinde, mutluluğunuz daim olsun. Cumanız mübarek olsun.

Cumanın hürmetine içimizden geçenlere. Amin. Hayırlı Cumalar.

Cumanız dua ile geçmesi dileğiyle.. Hayırlı Cumalar dostlar..

Cumanız mübarek Dualarımız ve Tövbelerimiz kabul olsun Selamların en güzeli sizlerin üzerine olsun

Cumanız mübarek dualarınız kabul olsun. Hayırlı Cumalar.

Cumaya ermek gerek, kıymetin bilmek gerek. Camilerde cem olup hazzına varmak gerek. Cumanız mübarek olsun.

Dağıldık, topla bizi, ey Cuma.. Hayırlı Cumalar

Dostlarımızın bizlere en büyük hediyesi dualarıdır. Günlerin en güzel ve duaların birleşip gökyüzünü deldiği mübarek Cuma gününüz hayırlı olsun.

Dostsuz dünya olmaz imiş, dost duasız kalmaz imiş. Dostun duasını alanın sırtı yere gelmezmiş. Duanızda bulunabilmek ümidiyle hayırlı cumalar.

Dua Aşktır, Dua Huzurdur, Dua Umuttur. Hayırlı Huzurlu Umutlu Aşk Dolu Hayırlı Cumalar Olsun…

Dua çiçeğini bilir misin, yeryüzünde sulanır, gökyüzünde açarmış. Melekler kulunuzdan deyip Rabbimize sunarmış. Dualarda buluşmak dileğiyle Hayırlı Cumalar.

Dua denizinde İslam gemisinde Resulullah gibi bir kaptanla Kuran-ı Kerim pusulasıyla cennet sahilinde buluşmak ümidiyle. Cumanız mübarek olsun.

Dua sevgiliye yazılmış bir mektup gibidir. Zarfın içerisine yüreğini koyanın, duası kabul olur. Son nefesimizde inşallah “La İlahe İllallah Muhammeden Rasulullah” demeyi Mevla’m bizlere nasip eder. Nurlu Cumalar dilerim.

Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın güzel Mevlam. Hayırlı Cuma”lar.

Dualarınız kabul olması, Ve savaşların son bulması, Kardeşliğin artması, Bu dünyada çiçek değil de birbirimize Barışın sembolü zeytin dalını hediye etmesi Dileğiyle hayırlı cumalar…

Dualarınız kabul olsun, dilekleriniz gerçek olsun, akan gözyaşları bir nihayet bulsun… Cumanız mübarek olsun.

Dün geçti yarın da henüz gelmedi. Dün için yapacak bir şey yok. Yarına sağ çıkacağımız belli değil. Bugün Cuma kıymetini bil. Cumanız Mübarek Olsun.

Dünyada bir olan sende bin olsun, kainatta damla olan sende okyanus olsun. El açıp dua etiğin her şey bugün kabul olsun, amin! Hayırlı Cumalar dilerim.

Ebedi aleme göç etmiş tüm anne ve babalara, Rabbim merhameti ile muamele etsin inşallah. amin.. Güzel bir cuma dilerim.

Eğer Din, Ölümden önce bir işe yaramazsa, Ölümden sonra hiçbir işe yaramayacaktır ” Hayırlı Cumalar!

Cuma Mesajları
Cuma Mesajları

Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı cumalar dilerim.

Ey gizli ve aşikar her şeyi bilen ALLAH’ım! Gündüzün ışığında ve gecenin karanlığında, ortada ve tenhada, gizli ve açık işlediğim her günahtan dolayı SEN’den mağfiret dilerim…Hayırlı Cumalar..

Ey affı güzel ALLAH’ım! Affının serinliğini ve mağfiretinin tatlı sıcaklığını benim bu güzel kardeşimin ruhuna da duyur… Cumanız mübarek olsun.

Ey Allah’ım! Beni, bana nasip etmeyeceğin bir şeyin peşine düşürme! Hayırlı cumalar dilerim.

Ey gönül Olmadı mı ‘nasip değilmiş’ de talip ol rızaya Tevekkül et, kaderi gör Aşkla yönel yüce Mevlâya. HAYIRLI CUMALAR.

Ey iman Edenler! Sabır ve Namaz / Dua ile Allah’tan dua isteyin. şüphesiz Allah sabredenler ile beraberdir. (Bakara – 153) Cumanız Mübarek Olsun…Selam ve Dua ile..!

Ey insanlar! gaflet uykusundan uyanın!bekliyor bizi bu dehşeti günler… tevbe edin kardeşler… Allah belki affeder. Hayırlı cumalar.

EY nebi akıp giden zaman içinde HEVESTEYİZ. Kurumuş nurdan ise ahesteyiz KABRİMİZ bizi bekliyor iken BİZ ise DÜNYANIN HEVESTEYİZ. Hayırlı cumalar Cuma DOĞRU

Ey nefsim! Şeytana yem olmak mı yoksa cennette gül olmak mı niyetin? Bırak yakamı secde edeyim. Sen huzura er, ben imanla öleyim. Rabbim hepimizi imanla ölen kullarından eylesin. Amin. Hayırlı nurlu cumalar.

Ey Rabbim dinimizden dolayı bizi zillete düşürmeye çaba sarf edenlere fırsat verme. Bizleri İslam’ın yolundan ayırma. Hayırlı Cumalar.

Ey rabbim! Gözlerimden sevgiyle bakan ışıkları eksik etme, hayırları görmeyi ve her yaratılanı senden dolayı sevmeyi nasip et! Hayırlı Cumalar.

Ey rabbim. Bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz hatalarımızı günahlarımızı bağışla. Bizlere mer hamet buyur. Şüphesiz sen merhametlilerin en merhametlisisin. Cumanız mübarek ve kabul olur inşallah.

Ey Rabbim… Yalvarışım rahmetine güvenimden, her şey kudretinden, içimdeki kırık kalp Allah derken, rahmetini esirgeme üzerimizden. Amin. Hayırlı cumalar dilerim.

Ey sözünde vefalı olan ve vaadinden dönmeyen Allah’ım! Bizleri de sözünden duran vefalı kullarından eyle. Amin

Farz ibadetlerden sonra, Allah yanında amellerin en sevgilisi bir müslümanın kalbine sevinç koymaktır. Hz.Muhammed s.a.v. hayırlı cumalar..

Gevşeklik göstermeyin, üzülmeyin! Eğer inanmışsanız şüphesiz en üstün olan sizsiniz.(Ali İmran) Hayırlı Cumalar.

Cuma Mesajları
Cuma Mesajları

Güneşin pembeliği ile doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizle olsun. Hayırlı Cumalar dilerim.

Güneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizle olsun. Hayırlı cumalar dilerim.

Günler bize dostların güzelliğiyle geceler onların dualarıyla mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi duamızsa sizlerin sevgisi. Cumanız mübarek olsun.

Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi. Cumanız mübarek olsun…

Günlerimiz sevdiklerimizin gülen yüzüyle coşsun ve tüm gecelerimiz sevdiklerimizin dualarıyla aydınlansın. Cumanızın hayra erişmesi dileği ile.

Günlerin en değerlisi cumadır. Cuma günü Bayramlardan ve Aşure gününden daha değerlidir. Cuma günü dünyada ve ahirette müminlerin bayramıdır. Cumanız Mübarek Olsun.

Günlerin en yücesi ve en güzelinde tüm umutlarınızın gerçeğe erişmesi dileğiyle. Cumanız bol ve mübarek olsun.

Gününüz nurlu, nefesiniz huzur dolu, sağlıklı ve sıhhatli iman dolu, sabrınız bol şükrünüz daim olsun. Hayırlı nurlu Cumalar.

Güzellikler içinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin. Rabbim, sevdiği kullarından eylesin sizleri ve tabi ki bizleri. Hayırlı cumalar dilerim.

Hangi dem kurutabilir ki bu güzel günün hatırını. O zaman doğrul ve diril yeniden kuruduğun topraklarda. Coğrafyana umut, meskenine bereket getirmesi dile ile hayırlı Cumalar.

Her gecenin mutlaka bir sabahı var. Her yeni gün, nice hayrın da başlangıcı. Dilerim gününüz dünden güzel olsun. Hayırlı cumalar

Her yerde haddini bilen, gönül aynasını silen, mahşerde beraat edip yüzü gülen kullarından eyle bizleri. Cumamız mübarek olsun.

Huzur ve güven içinde yenen kuru bir ekmek, endişe içinde yenen baldan daha tatlıdır. Namus içinde yaşanan bir çadır, ahlaksızlığın hüküm sürdüğü bir köşkte yaşamaktan daha sevimlidir. Cumanız Mübarek Olsun

Cuma Mesajları
Cuma Mesajları

Huzuru bulmanın yolu huzura durmaktır..Hayırlı Cuma’lar..

İlahi yarabbi son nefesimde kendime malik olmadığım zaman bu duamı sana emanet ederim. Allah cumamızı ve ettiğimiz duaları kabul etsin inşallah.

İmkanların bittiği yerde iman vardIr. Derdin ne kadar büyük olursa olsun, derdinden büyük ALLAH vardır. Haydi Gel Bu Cuma ve her cuma olduğu gibi Rabbimizin ziyaretine gidelim. Cumanız Mübarek Olsun.

İmkanların bittiği yerde iman vardir. Derdin ne kadar büyük olursa olsun, derdinden büyük ALLAH vardır. Cumanız Mübarek Olsun.

İnsan; Geçmişin Hasretçisi, Geleceğin Özlemcisi, Yaşadığı Anın Şikayetçisidir! ALLAH bizi şikayet değil Şükredenlerden eylesin. (Amin) Hayırlı Cumalar.

İnsanın bu dünyaya gönderilmesinin hikmeti ve gayesi, Halk-ı Kainatı tanımak ve ona iman edip ibadet etmektir. Cumanız Mübarek olsun.

İslam hoş görü dinidir deyip akşama kadar dedikodu yapan ve kendinden olmayanı hain ilan eden demokrasi kahramanları Hayırlı Cumalar

Kalbimiz iman ile gönlümüz İslam ile dilimiz Kur’an ile kulağımız ezan ile gözümüz nur ile dolsun… Evimiz huzurlu ve neşeli olsun. Hayırlı Cumalar…

Kalbiniz hangi güzel şey için çarpıyorsa “ALLAH” gönlünüze Onu versin. Selam ve Dua ile Hayırlı Cumalar.

Kalbinizden gecen tüm dualar, dilinizden amin olarak dökülsün inşallah. Hayırlı cumalar…

Kalpler imanla gönüller huzurla dolsun. Saadetler hepimizin olsun. Ne kurulan bağlar bozulsun nede dostlar unut ulsun. Cumanız mübarek olsun.

Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. Saadetler hepimizin olsun. Ne kurulan bağlar bozulsun, ne de dostlar unutulsun. Cumanız mübarek olsun.

Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. Saadetler hepimizin olsun. Ne kurulan bağlar bozulsun, ne de dostlar unutulsun. Cumanız Mübarek Olsun…

Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. Saadetler hepimizin olsun. Ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun Cumanız mübarek olsun

Kalplerde olanı da dilden döküleni bilen, duyan Sensin Yüce Rabbim herkesin gönlüne göre ver. Amin. Hayırlı Cumalar

Kimi zamanlar vardır en muhabbetli en uhuvvetli ve en güzel, en içten müminin bayramıdır böyle zamanlar. en güzel günün cuma bayramın olsun. Duayla hayırlı cumalar

Kimi zamanlar vardır en muhabbetli en uhuvvetli ve en güzel, en içten müminin bayramıdır böyle zamanlar. En güzel günün cuma olsun cumanız mübarek olsun.

Küçük bir çocuk olsa, tövbe kapısından girmeye yaşım tutmasa daha… Hiç bulaşmamış olsam dünyanın kirine, pasına. Açsam kollarımı, koşsam Kabe’nde. Hayırlı cumalar dilerim.

Makbul, dua ve tövbelerimizi kabul, sağlığımızı daim, kazancımızı bereketli, kalplerimizi ve evlerimizi huzurla doldursun İnşallah. Hayırlı cumalar dilerim.

Mekke ufuklarından Allahın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü merhamet peygamber inin selam ve şefaatı üzerimizde olsun. Bütün ıslam alemine hayırlı cuma lar.

Mutluluk yakanıza yapışsın, huzur ayağınıza dolaşsın, sevinç ellerinize bulaşsın, güzellikler kirpiklerinizi ıslatsın İnşallah. Cumamız mübarek olsun.

Mübarek Cuma günü ülkemize barış, milletimize sevgi, huzur ve kardeşlik getirsin. Cumanız mübarek, dualarınız kabul olsun.

Müminlerin haftalık bayramı Cuma ülkemize barış, milletimize sevgi, huzur ve kardeşlik getirsin. Cumanız mübarek, dualarınız kabul olsun. Burhanettin Kocamaz Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı

Namaz kılınınca artık yeryüzüne dağılın ve Allah’ın lütfundan nasibinizi arayın. Allah’ı çok zikredin ki kurtuluşa eresiniz (CUMA SURESİ 9-10)

Nasıl yaşarsan öyle ölürsün. Öyle bir yaşaki Rabbim, kulum senden razıyım desin… Öyle bir dua et ki; günahın tövbenin büyüklüğünden ağlasın…Şeytandan yaradana sığınki sefsin seni değil; sen nefsini yakasın ~ Hayırlı Cumalar ~

Cuma Mesajları
Cuma Mesajları

Ne muhtacına muhtaç olayım ne de muhtacının başına taç olayım. Muhtaç eyleme ya rab! Muhtaç olacaksam bir sana muhtaç olayım. Hayırlı nurlu cumalar.

Ne yaprağınız kurusun ne gülünüz solsun her tuttuğunuz altın olsun avuçlarınız semada dudaklarınız duada olsun her an ve her günki dualarınız kabul olsun CUMANIZ MÜBAREK OLSUN!

Ömrümüzün hikayesini yazan en büyük ve en güzel yazıcı olan Rabbim, gönlünüzden geçen güzellikleri alnımıza kader diye yazsın. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

Ömrüne ömür katılsın, Gönlüne meltem saçılsın. Bu mübarek günde melekler dört yanını sarsın… Derdine derman gönlüne iman dolsun… Hayırlı cumalar.

Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. Sen de dua et Allah için. Cumanız mübarek olsun.

Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. sende dua et ALLAH için. cumanız mübarek olsun.

Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. Sende dua et Allah için. Cumanız mübarek olsun.

Öyle bir dua et ki; Günahın tövbenin büyüklüğünden ağlasın! Şeytandan yaradana sığın ki; nefsin seni değil, sen nefsini yakasın. Cuma Mübarek Olsun

Özürsüz üç Cuma”yı terk eden kimsenin kalbini Allah mühürler. (Hadis-i Şerif) Cumayı en hayırlı geçirenlerden olma dileğiyle Hayırlı Cumalar

Rabbim cuma gecenizi mübarek eylesin. Hayırlı amel hayırlı ilim ile son nefeste iman ile ölebilmeyi ümmeti Muhammed’e nasip eylesin.

Rabbim Cuma gecenizi mübarek eylesin. Hayırlı amel, hayırlı ilim ile son nefeste iman ile ölebilmeyi ümmeti Muhamede nasip eylesin. Amin.

Rabbim Cuma günü nasıl mukaddes kılmışsan cuma gününü mukaddes geçirmeyide nasip eyle. Hayırlı Cumalar..

Rabbim dualı bir hayat yaşayan, duasını hayatına taşıyan, başkalarının duasını alan ve duası kabul olan kullardan eylesin inşallah Allah bizi affetsin. Hayırlı cumalar.

Rabbim elimizi Kuran’sız, gönlümüzü imansız, kulağımızı ezansız, dilimizi tevhitsiz, alnımızı secdesiz bırakmasın. Cumanız mübarek olsun.

Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. Beni benden uzağa at, senden uzağa atma. Cumanız mübarek olsun.

Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. Beni benden uzağa at, senden uzağa atma. Cumanız mübarek olsun.

Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. Beni pekguzelsozler.com benden uzağa at, senden uzağa atma. Cumanız mübarek olsun.

Rabbim sen unutan kullarından etme bizi, dara düşünce hatırlayan kullardan etme bizi, yüce rabbim seni her vakit anan kullardan eyle bizi cumanız mübarek olsun.

Rabbim sen unutan kullarından etme bizi,dara düşünce hatırlayan kullardan etme bizi yüce rabbim seni her vakit anan kullardan eyle bizi Cumanız Mübarek Olsun

Rahmet rüzgarıyla savurup cennet bahçesinde durmak, ehli dünyadan geçip Mevlayı bulmak, gönüller sultanı ile beraber olmak duası ile ALLAH’A emanet oldun… HAYIRLI NURLU CUMALAR

Resullullah’a cennettekiler uyurlar mı? Diye sorulmuştu. Cevaben buyurdular ki: Uyku ölümün kardeşidir. Cennettekiler uyumazlar. ( Hadis-Tirmizi) Hayırlı Cumalar.

Saadete uzanan kalplerimiz tekbir sesleri ile yankılansın ve tüm dualarımız Rabbimizin huzuruna erişsin inşAllah, hayırlı Cumalar.

Sana kul olmayan, kula kul olur. Sana kul olmayan, nefsine köle olur. Rabbim! bizi Sen’den uzak ve gafil eyleme!” Amin… Hayırlı Cumalar.

Selamun Aleyküm, Kısa ömrümüz ebedi CENNETİ hak edecek kadar bereketli olsun.. Hayırlı Nurlu Cumalar.

Selatu selaya yolladım Mevlaya, sen cümlemizin muradını ver gelecek Cuma’ya Hayırlı Cumalar

Senin aşkını bana nasip eden Allah’ım benim yüreğimi de sana değirsin. Kalbin kalbimle atsın, gözlerin gözlerimle baksın, dualarında bulunayım, dualarımdaki sen gibi. Sev beni bir çocuğun yüreğindeki saflık gibi. İyi Cumalar

Senin elin kırık ise, kesilmiş ellere bak! Bir gözün yoksa, iki gözü de olmayanlara bak! Allah’a şükret.” Hayırlı cumalar..

Sevdiğiniz için bir kere mutlu olup, bin kere pişman olacağınız bir sevgiyi yaşamamanız dileğimle! Düşleriniz gerçek olsun ama gerçeğiniz asla düş olmasın. Hayırlı cumalar dilerim.

Sevdikleriniz yanınızda dünyanız barış dolu olsun. Allah’ın selamı üzerinize olsun. Hayırlı Cumalar dilerim.

Sevdiklerinizin her daim gözünüzün önünde, dertlerinizle aranız dağlar kadar mesafe olması dileğiyle Cumanız mübarek olsun.

Sizden biri dua edince ‘Ya Rabb! DiIersen beni affet! Ya Rabb diIersen bana rahmet et!’ demesin. BiIakis, ısrarIa istesin, zira AIIah TeaIa HazretIeri’ni kimse zorIayamaz. Hadis-i Şerif Cumanız Mübarek Olsun

Sizler de Rabbim sen unutan kullarından etme bizi, dara düşünce hatırlayan kullardan etme bizi. Yüce Rabbim seni her vakit anan kullardan eyle bizi. Cumanız mübarek olsun.

Şükür etmedikten sonra Dünyaları yesen ne fayda! ŞÜKÜR’le başladıktan sonra; bir kuru ekmek değmez mi Dünya’lara.. (Şems) Hayırlı cumalar.

Tek kurtuluşumsun dua’m. Seni yüreğimden dilime düşürene hamdolsun. Hayırlı Nurlu Cumalar.

Tenimizin rengi ne olursa olsun, aynı kubbenin altında buluşarak dua etmek ve dualara ortak olmak dileği ile hayırlı Cumalar.

Tüm din kardeşlerimin Cuması mübarek olsun… Allah herkese şifa versin, bu güzel gününüz gülümsemelerle bitsin inşallah…

Tüm dostların ve bu mesajımı okuyan herkesin cuma günü mübarek olsun, hayırlara vesile olur inşallah.

Tüm kalpler imanla dolsun, dualarınız kabul ve Cumanız mübarek olsun.

Tüm müminleri dine eriştiği ve saf’ların tutulduğu en güzel güne davetidir Cuma günleri. Dualarınızın bir araya gelerek Allah’ın huzuruna çıkması dileğiyle, hayırlı Cumalar.

Tüm ömrümüz boyunca güzel ameller ve birlikte aynı kubbe altında dua etmeyi nasip etsin Rabbimiz bizlere. Seni ve tüm sevdiklerini bağışlasın, hayırlı Cumalar.

Umutsuz kapılar vardır açılmaz, RABBiMiN kapısı büyüktür kapanmaz, Sen umudunu kaybetme, Rabbim kulunu bırakmaz. Hayırlı cumalar:) herkese

Umutsuz kapılar vardır açılmaz, Rabbimin kapısı büyüktür, kapanmaz… Sen umudunu kaybetme Rabbim kulunu bırakmaz… Hayırlı Cumalar…

Ülkemizde ve dünyada savaşsız, kardeşçe barış içinde yaşayacağımız günler ve Tüm dünyada hoşgörünün baki olması dileğiyle, Hayırlı Cumalar.

Ve; Dünyadaki en büyük gurbet, insanın Rabbine uzak kalmasıdır.”Cumanız mübarek olsun.

Ya Allah (C.C.) Beni ve sevdiklerimi sevdiklerine en yakın dost, Allah ve Rasülü’nün düşmanlarına kaya gibi düşman eyle. Ey Yakin İman Sahibi Müminler!Hayırlı Cumalar.

Ya Rab, Cuma hürmetine dirliğimiz, diriliğimiz artsın, kaos ve kargaşa bitsin, birliğimiz sürsün, tüm yüzler gülsün, Cumamız mübarek olsun.

Ya Rabbi, ölünceye kadar ibadet etmemizi, ömrümüzün hayırlı amellerle sona ermesini nasip et ve Cennetini ihsan eyle! Cumanız Mübarek Olsun

Ya Rabbi; sana açılan elleri, sana yönelen gönülleri, sana bükülen boyunları, sana yalvaran dilleri, ne olur boş çevirme… Hayırlı cumalar…

Ya Rabbi! Gönlümdeki boşlukları öyle güzel şeylerle doldur ki; kemiği olmayan dilim Allah kelimesinden başka bir şey demesin. Hayırlı Nurlu Cumalar.

Ya Rabbi.. Gönlümdeki boşlukları öyle güzel şeylerle doldur ki, kemiği olmayan dilimizin ALLAH kelimesinden başka bir şey demesin. HAYIRLI CUMALAR..

Yaprak takvimleri yine Cuma’yı işaret ediyor, Rabbinin huzuruna çıkmaya heyecanla bekleyen bir topluluk düşün. Düşünceler içerisinde senin de yer alman dileğiyle hayırlı Cumalar.

Yaradanın ‘affına’ resulünün ‘sevgisine’ cennetin en güzel ‘köşesine’ mazhar olabilmeniz dileğiyle. Hayırlı cumalar.

Yeni gün ülkemize barış, sevgi, huzur ve kardeşlik getirsin. Bu Cuma yeniden birliğimize, dirliğimize, bütünlüğümüze vesile olsun. Cumanız mübarek, dualarınız kabul olsun.

Yüce Allah mübarek Cuma-ı şerif hürmetine hayatın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhatlisini, ahlakın faziletlisini, evladın edeplisini nasip ve müesser eylesin.Hayırlı Cumalar…

Yüce Allah mübarek Cuma-ı şerif hürmetine hayatın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhatlisini, ahlakın faziletlisini, evladın edeplisini nasip ve müyesser eylesin. Hayırlı Cumalar.

Yüce Rabbim; beni, sevdiklerimi ve tüm Müslüman alemini senin yolunda sana kulluk ederek bir ömür harcamamıza yardım et. Senin yüce bağışlayıcı lütfüne sığınırım, hayırlı Cumalar.

Yüce Türk milleti ve alemlere rahmet olarak gönderilen son peygamber’in asil ümmeti… Günaydın.Cumanız hayırlara vesile olsun.Huzur mutlulukla geçsin bu güzel gününüz.

Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek dinimizin seçtiği haftanın özel günü olan Cumanızı kutlarım.

Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek dinimizin seçtiği haftanın özel günü olan Cumanızı kutlarım.

Zahmetsiz rahmet, emeksiz bereket olmuyor. İnançsız ömür, imansız yürek solup gidiyor. Gül yüzlü, gül sözlü kullardan olabilmek dileğiyle… Cumanın Güzelliği Üzerinize Olsun.

Rapor Et

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum