Monoton Seks Hayatına Renk Katacak 5 Doktor Tavsiyesi

Partnerinizle olan seks hayatınızın zaman zaman monotonlaşması oldukça normal bir durumdur. Bu gibi durumlarda sahip olmanız gereken tek şey heyecandır. Bu konu hakkında uzmanların söylemiş olduğu tavsiyeler, tam da ihtiyacınız olan cinsten.

İşte monoton seks hayatınıza renk katacak 5 doktor tavsiyesi.

Seks Konusunu Açıkça Konuşun

Özellikle yeni ilişkilerde seks konuşulması biraz zordur. Partnerinizi kırmadan bu konunun açılması ve açık şekilde konuşulması seks hayatının heyecan verici bir hale gelmesi için oldukça etkili bir yol. İlişkilerde kişilerin bu konuda kendini açıkça ifade etmesi uzmanların önerilerinde biri.

Libidonuzu Neyin Artırdığını Keşfedin

Uzmanların sağlıklı ve heyecan verici bir seks hayatı için önedikleri şeyin en başında kişilerin kendini tanıması ve libidosunun ne karşısında arttığını bilmesi gerektiği geliyor. Örneğin stresli bir iş hayatı pek çok kişide libidoyu düşüren etken olarak görülüyor. Bu gibi durumlarda stresli yaşamdan uzaklaşmak seks hayatı için mutluluğun anahtarı olabilir.

Afrodizyak Etkili Besinler Tüketin

Cinsellik ve yemek yeme insanlık tarihi boyunca insanların en temel ihtiyacı olmuştur. Kırmızıbiber, avokado, kuru yemiş ve zencefil bilinen afrodizyak etkili besinlerden bazıları. Bu gibi besinleri tüketmek sağlıklı bir hayat kapı açmasının yanı sıra yatak odasının hareketli olmasına da katkı sağlayacaktır.

Erotik Konuşmalar Yapın

Her şey beyinde başlar. Buna tabii ki seks de dâhil. Bu nedenle erotik konuşmalara yapmak beyninizin mutluluk merkezinin harekete geçmesini sağlayacak ve libidonuzu yükseltecektir. Bu durum partnerinizle çok daha ateşli bir seks hayatınızın olmasında önemli rol oynayacaktır.

Risk Almaktan Kaçınmayın

Yapılan araştırmalar ve uzman görüşleri gösteriyor ki, adrenalin seviyesinin artması seksten alınan zevki katlayarak artırıyor. Partnerinizle birlikte katılacağınız heyecan verici aktivite ve etkinlikler doğrudan seks hayatınızı etkileyecektir. Daha mutlu ve daha huzurlu bir yaşam için de önemli bir belirleyici faktör olan bu durum, seks hayatınızı olumlu yönde etkileyen en önemli etkenlerden birisidir.

Bahsedilen önerilerden biri veya birkaçını denemeniz halinde çok daha etkin ve heyecan verici bir seks hayatınızın olacağı uzmanların görüşleri olarak tavsiye ediliyor.

Leave your vote

Diğer
guest
1 Yorum
Eskiler
Yeniler En Çok Oylananlar
Inline Feedbacks
Tüm Torumlar
Fenasi
Fenasi
2 yıl önce

maskeleri çıkarın maskeleriiii 😀

Giriş

Şifremi Unuttum

Şifremi Unuttum

Hesap verilerinizi girin, size şifrenizi sıfırlamanız için bir bağlantı göndereceğiz.

Şifre sıfırlama bağlantınız geçersiz veya süresi dolmuş görünüyor.

Giriş

Privacy Policy

Koleksiyon Ekle

Koleksiyon Bulunamadı

Burada daha önce oluşturduğunuz tüm koleksiyonları bulacaksınız.