Sevgiliye Anlamlı Güzel Sözler

Sevdiğiniz kişiyi mutlu etmenin başlıca ve en etkili yolu aşk dolu sözler söylemektir. Sevgiliye güzel sözler sayesinde karşınızdaki kişiyi oldukça başarılı bir şekilde mutlu edebilirsiniz. Güzel sözler sevgiliye genel olarak kısa ve anlamlı cümlelerden oluşursa daha etkili sonuçlar yaratabilir. Daha kısa cümlelerle daha anlamlı ve etkili kelimeler seçilebilir.

Birbirinden etkileyici ve anlamlı aşk sözlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Hem kadına hem de erkeğe söylenebilecek bu sözler ile sevdiğinizi mutlu edin. aşk sözlerinin en iyileri ve en farklıları sizler için oluşturulmuştur. Kendiniz, aşk sözlerini aramak yerine buradan en farklı ve en güzel aşk sözlerini alabilirsiniz. İnsanın içini okşayan ve sıcacık bir gülümsemeye neden olan bu sözler ile daha mutlu birliktelikler yaşayacaksınız. Sevgilinize, eşinize ve daha birçok kişiye bu aşk dolu sözleri söyleyebilirsiniz.

Mutlu olmanın altın kuralı olan bu aşk dolu sözler hayatınızı daha çok kolaylaştıracak. Hayatın içinde yer alan en önemli unsurlarından birisi olan aşk için en anlamlı sevgi sözcükleri sizleri bekliyor. Beğendiğiniz aşk sözlerinden istediklerinizi seçin ve daha mutlu günlere adım atın.

Sevgiliye Güzel Sözler
Sevgiliye Güzel Sözler

Sevgiliye Güzel Romantik aşk Sözleri

Bir ay darılır bir yıldız, ben kalırım hep yalnız, sanki senin yokluğunda dem tutuyor vicdansız…

Gitme sana muhtacım gözümde nursun başımda tacım muhtacım

Sen benim tellerime hangi notayı isteyerek vuruyorsan, ben o makamdan inliyorum sevgilim…

Sen benim; bugünüme şükür ve yarınıma dua edişim, azla kanaat edişim, çoğa göz dikmeyişimsin aşkım.

Güzel Sözler Sevgiliye

Ey Sevgili! aşkına kanmaya muhtaç olan bir yürek bekler seni, yıldızlı akşamlarda.

Güneş gibi parıldadın hayatımda. Gökkuşağı gibi renk kattın ömrüme. Seni seviyorum sonsuzum ol!

Karanlığın içinde ışık tutan, kaybolduğum çöllerin içinde rehberim olan, sevgisiyle beni sahiplenen sevgilim… Seni seviyorum. İyi ki varsın, iyi ki yanımdasın.

ıssız bir çölde bulduğum su misali seviyorum seni. Hayatımda değer verdiğim en güzel varlık. İyi ki varsın.

Sen benim umudum, yarınlarım, paylaşacağım güzel anllarım, ortak lokmam, son göz ağrım, hayallerimi tamamlayansın. Hayallerimizi tamamlamamız için ellerine ihtiyacım var, ellerimi bırakmadan sımsıkı tut ve beraber aşalım yolları…

Kocaman gülümsüyorum dünyaya, arkasında sen varsın gülücüklerimin. Varsın diye cümlelerim aşk dolu, varsın diye günaydınlarım şenlikli ve varsın diye düşüncelerim gökkuşağı barındırıyor.

Kokun cennet bundan bahsetmiş miydim? Boynunda yaşamak istiyorum. Biri buna itiraz edecek olursa şayet; reddederim tüm evreni.

Verdiğim son nefese kadar ellerim ellerinde, gözlerim gözlerinde ve sevgin tam kalbimin üzerinde olacak.

Sevgiliye Özel Sözler

Ben sana olan sevgimi, hiçbir şiirle, hiçbir sözle anlatamam. Ne kalem yeter, ne defter. Ben sana ruhum diyorum. Beden ölse de, o kıyamete gider. Sanırım buda ikimizi de yeter.

Ey benim gonca gülüm, ey benim ömrüm. Seni candan öte seviyorum. Senin için, bil ki ölüyorum.

aşktır bu. Bazen tüm sıkıntılar birer yağmur gibi ilişkinin üzerine yağar. ama her şeyde küsüp gitme ey sevdiğim. Unutma ki en güzel gökkuşağı da, yağmurdan sonra çıkar.

Ben düşmüşüm bir aşk derdine. Bir tek sana hastayım. Ne gariptir ki dertte sende, ilaçta sende. İyi geliyorsun, tabibim olmaya devam et tüm dertlerime.

aşk sevgisiz, emeksiz olmaz. Sevgidir ki karşılık beklenmez. Karşılık verilirse her taraf kendinden bir yürek katar ve harman başlar olmadık bir an… O harman boyunca çıkar aşkın yüceliği, derdi, kederi, sevinci, güzelliği.

Birbirimizi daha çok sevmek için neyi bekliyoruz? Zaman gitgide kısalıyor ve ben seni hep daha fazla seviyorum.

Sevgiliye Sözler

Zaman geçer aşk buralara da uğrar elbet. Kapım sevgin için sonuna kadar açık, kalbim emrine amade. Seni bir ömür seviyor olacağım.

Bana bu kadar güzel bakan kadının, gelinim olduğunu görmeden ölmek istemem.

Şimdi sen uyuyorsun ya, rüyalarına girmek isterdim. Çocuklar gibi çıplak ayakla koşalım çimlerin üzerinde, tartışmalar olmasın aramızda, mutlulukla şarkılar söyleyelim, dudağından defalarca öpeyim seni, uyandığında yalnız ben kalayım aklında.

Keşke daha önce karşılaşmış olsaydık, daha önce aşık olurdum sana.

Mecnun değilim sevgilim; ıakin çağırırsan çöllere gelirim!

Dediler ki; Gözden uzak olan gönülden de uzak olur. Dedim ki; Gönül’e giren, gözden uzak olsa ne olur.

Sevgiliye Güzel Sözler
Sevgiliye anlamlı Güzel Sözler

Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sen benim tellerime hangi notayı isteyerek vuruyorsan, ben o makamdan inliyorum sevgilim…

ey Gönlümün sol yarısı, akılma koydum seni, aklım almadı. Yüreğime bıraktım, sana doymadı.

Sevgili güzel kadın; ilerde ne olacağını ufacık anlatayım sana, ben seni çok seveceğim, bugünkü verdiğim değerden kat kat fazla değer vereceğim sana, her bulduğum fırsatta öpücük yağmuruna tutacağım o yanaklarını, senin tarafından çok sevileceğim ve en önemlisi günü geldiğinde en özel ‘evet’i alacağım senden bir ömür beraber yaşamak üzere…

Sana ölesiye ihtiyacım var, ellerim ellerinden fazla uzak kalmamalı.

Serttir rüzgârlarım, ezer geçer her şeyi, tarumar eder de bir tek aşkına yenilir.

Romantik Sözler

Ey gönül! Sen de haklısın, rüzgârda dağllan saçlarını, gülerken kısllan gözlerini, mutlulukla dans eden kalbini görürken nasll daha fazla sevmek için çabalamam ben?

Sen yoksan eksik, sen varsan fazlasıyla tamamım. Seninle beraberken aşamayacağımız engel, geçemeyeceğimiz güçlük, sevemeyeceğimiz dünya yok hep yanımda ol.

Sevgili güzel göz her saniyen benim yanımda benim omzuma dayanarak geçsin. Ellerin ellerimden ayrllmasın yeter başka bir şey istemem.

Gitme sevgilim benden yarım kalmasın hikâyemiz, uzak durmasın bedenlerimiz, akıp gitsin duygular.

Seni seviyorum. Bilir misin bu kelimenin ne kadar değerli olduğunu? Ben ki huysuz, aksi, sevgiye kapalı biri; kalbimin ortasına sevgiyle akan birine nasll hayır diyebilirdim? O yüzdendir ki seni kendimden bile sakınıp çoook sevmem.

Sevgi Sözleri

Sen uyu sevgilim, seni seyredeyim gecelerce, en büyük mutluluğum olur benim.

Fazla söze ne hacet, benimle yaşlan yeter.

Tek ihtiyacım birazcık birazcık duygu, biraz sevgi, biraz sen.

Ey sevgili! Sana yazdıklarım, kalbimin en saf yerinde olgunlaşan inci taneleridir.

Ey Sevgili! aşkına kanmaya muhtaç olan bir yürek bekler seni, yıldızll akşamlarda.

Güzelliğine açılan gözlerinden girdim ilkin gönlüne. Ve aşkın kapısı aralandı kalbime.

Uçmak için kuş olmak gerekmezmiş. aşkın yeter bana sevgilim.

Bağışlamayan bir sevgi yoktur. Sevmeden bağışlar mi hiç?

Güzelliğine açllan gözlerinden girdim ilkin gönlüne. Ve aşkın kapısı aralandı kalbime.

Uçmak için kuş olmak gerekmezmiş. aşkın yeter bana sevgilim.

Sevgiliye Güzel Sözler
Sevgiliye Güzel Sözler

Şu semandaki yağmur taneleri, sana olan hasretimden, döktüğüm göz yaşlarından ibarettir.

Kirpiğinin hançeri bu ölü bedene saplanandan beri, aşk bahçesinde yine doğdum.

Sevgiye açım ben, varlığın, sevgin, hasretin, güzelliğin, ellerin sevgiye doyurur beni.

Günler doğuyorsa, güneş batıyorsa, güzellikler oluyorsa, saatler seni görmek için ilerliyorsa ve asll dünya yaşanllacak bir yerse hepsi senin yüzündendir.

Yüzüne baktıkça içim eriyor sevgilim. Bir insan bana nasıl bu kadar güzel bakabilir? Hele bir gülümseyişin var dünyada başka kimsede yok.

Dünya güzelim, senden kimseye bahsetmiyorum, sır gibi saklıyorum içimde. Güzelliğini fark ederler de, olur da biri beğenir seni diye ödüm kopuyor çünkü sen sadece bana özelsin.

allah seni benim için, bana tam olarak uyuşasın diye yaratmış, ellerimiz birbirini sarmak için var, bedenlerimiz birbirine destek olmak için var, gözlerin sadece beni güzel görmek için var, güzelliğin ben göreyim diye var, kalbinse en çok beni sevmek için var.

Sevgili Sözleri

Sen konuş ben seni sabahlara kadar dinlerim. En kötü kelimeler bile ağzından döküldüğü zaman bal geliyor kulağıma.

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün seninle uyandığım günlerdir sevgilim, günaydın sana.

Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.

Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz… İyi ki varsın!

Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer. Sevgililer günün kutlu olsun!

Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum. Sevgililer günün kutlu olsun!

Bu meѕajı silersen benden hoşlanıуorsun, silmezѕen beni istiyorsun, yanıt verirѕen beni seviyorsun, vermezsen bensiz yapamıуorsun. Şimdi bakalım, ne yapacaksın?

Hani bir kelebek yakalarѕın avucunun içinde, bakmak istersin yaşıyor mu, diye? Baksan kaçacak, sımsıkı tutsan can verecek. İşte böyle bir şey seni sevmek.

Seni yıldızlar kadar çok seviуorum. Onlar kadar parlak ve onlar kadar yakınsın bana. Tek fark var: Onlar bin tane, sen bir tane!

Sevgiliye İltifat

Seni ѕeverim, seni ѕeveni de ѕeverim, fakat seni benden çok seveni aSla!

Sana olan aşkım, sağır bir reѕsamın kristal bir уüzeye düşen gül yaprağının çıkardığı ѕesi çizdiği zaman bitecek.

Sen, seni özleyenin özleminden habersiz özlemle özlenmektesin. Sen var ya sen… Özlemlerin içinde en çok özlenensin.

Kim bilir hangi aksam güneşle birlikte bende söneceğim kim bilir hangi ellerden son suyumu içeceğim belki göremeden can vereceğim ancak yeniden de seni ebediyen seveceğim.

Gece midir insanı hüzünlendiren yoksa insan mldır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?

Yıllar vardır nasıl geçtiğini bilmezdim, bir gün vardır hayatın mananını değiştirdi bana konusunda; hissetmediğimi, bilmediğimi yaşattı, iste o ani senle yaşadım senle sevdim.

Sevgiliye Güzel Sözler
Sevgiliye Güzel Sözler

Üstüne seviyorum yazdığım bir kâğıttan, sandal yapıyor, dereye bırakıyorum. İster yüzsün, ister batsın, ister bir çalıya takılsın o kâğıt sandal, hep derenin bir yerinde olacak biliyorum.

Önce düştüğümde kalkmayı öğrendim sonra aleve dokunduğumda acıyı sevmeyi öğrendim sevilmeyi sonra ayrılınıp beklemeyi sayende unutulmayı da öğrendim her şeyi öğrendim de yalnız unutmayı öğrenemedim.

Sevgilim, doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak.

Sevgi ile İlgili Sözler

Bağışlamayan bir sevgi yoktur. Sevmeden bağışlar mi hiç?

Kendi mutluluğumu unutup, senin mutluluğunla mesut olmaya başladığımdan beri, aşkının Mecnunuyum sevgilim.

Gözlerim dalıyor yine uzaklara, seni arıyorum karanlıklarda, Bulamıyorum ne yapsam da çok özlüyorum neredesin.

Gönlüm ayrılığının zehri ile hastalandı. Fakat yine de vuslatından (kavuşmaktan) ümidini kesmedi.

ey Gönlümün sol yarısı, akılma koydum seni, akılım almadı. Yüreğime bıraktım, sana doymadı.

Bırakacağım eli hiç tutmam, tutacağım eli ise hiç bırakmam. Sahte sevgilere gül olmaktansa, gerçek sevgilere diken olurum daha iyi sevgilim!

Gül yüzünün gülüşüne kurban olan bu can, CaNaN için can olmuş, ey yar.

Biz güzel sözlerle büyümedik ki yalan sözlerle hayata bakalım. Benim tek güzel sözüm de özüm de sensin sevgilim.

Düşlerin en güzelini görürken Tanrının seni savunması için gönderdiği meleklerin kanatları öyle büyük olsun ki en suçsuz hatıranda dahi sana kimseler zarar tüberkülozasın.

Seni yıldızlar kadar çok seviyorum. Onlar kadar parlak ve onlar kadar yakınsın bana, tek fark onlar milyonlarca, sen bir tanesin.

Benim can damarımdır senin gözlerin, gözlerinde bir yaş olmak isterim, o gözlerde hayata seninle bakmak isterim, sen tek hayatımsın ne olur anla sevgilim.

Özledim seni sevgilim! Özledim seninle geçtiğim yerleri, özledim bana aşkım dediğin günleri, şimdi yalnızca resimlerin elimde, ağlarım, hasretini çekerim içime.

Bir kelebek olsaydım, bir günlüğüne de olsa konmak isterdim yüzük parmağına.

Bir insanı güzelliği için seviyorsanız, bu sevgi değil eğlencedir. Bir insanı enteresan olduğu için seviyorsanız, bu sevgi değil merak hayranlığıdır. Bir insanı zengin olduğu için seviyorsanız, bu sevgi değil lüks merakıdır fakat bir insanı sebep yokken yüreğinizde sıcacık hissediyorsanız, işte bu gerçek sevgidir.

Sen yokken, birkaç kez daha sevdim seni. Helal et!

aynı günde dört mevsime tanık olmak gibi bir şey bu. Önce özlüyor, sonra ağlıyor, akşamları darılıyor, geceleri çok seviyorum.

Biliyordum, seni seviyorum derken yeni bir abece keşfettiğimi, kimsenin okuma yazma bilmediği bir şehirde.

Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun, aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zati ağlıyorum.

Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yalnızlığımı, çaresizliğimi. Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım.

Sen akılma gelince, ben kendime gelemiyorum.

Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın hiç sensiz kalmazdım!

Bütün mevsimleri bir günde, bütün seneleri bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Daha nice zamanları beraber geçirmek dileğiyle…

Birine verilecek değer uğruna feda edilebileceklerle ölçülebiliyorsa aç gözlerini çevrenine bak. Gördüğün her şeyi feda edebilirim. Fakat sakın aynaya bakma.

Uğruna can vereceğim bir gül seviyorum isimi bende gizli o benim her şeyim, bir tanem uğruna can vereceğim, tek aşkım sevdiğim, seni çok seviyorum.

Geceler seni sevdiğim kadar uzun olsaydı güneş katiyen doğmazdı. Ben sana aşığım, ben sana esirim, uğruna can verecek tek aşkımsın.

Sana yemin ederim. Sana söz veriyorum söz. Değmedi değemeyecek senden başka bana iki göz.

Susadım yine senin tatlı sözlerine. ılık bir esintinin vücudumu titrettiği gibi girsin sesin yüreğimin derinliklerine.

Yarı dalgalı olmamalı deniz… Ya tam dalgalanmalı veyahut tam kudurmalı. Ya ümit vermemeli sevgiliye veyahut tam sevmeli. Veyahut çekip gitmeli.

Güzelliğinin bahçesinde açan taze güller, süslemiş gülüşünü canım sevgilim.

Seni bağrıma değil, bağrımı ve başımı ayağının altına bastım. Yüzüm, gözüm toprak olacak, ama gönlüm daima senin aşkınla kokacak.

Güzelliğin bir damlası olan bir tek GECE için uykuyu haram etmek çok değilse, güzelliğin kaynağı olan SENİN için bir ömür feda etmek az bile…

Mecnun değilim sevgilim; lakin çağırırsan çöllere gelirim!

Dediler ki; Gözden uzak olan gönülden de uzak olur. Dedim ki; Gönül’e giren, gözden uzak olsa ne olur.

Sen benim tellerime hangi notayı isteyerek vuruyorsan, ben o makamdan inliyorum sevgilim…

ey Gönlümün sol yarısı, akılma koydum seni, aklım almadı. Yüreğime bıraktım, sana doymadı.

Biz sevdik mi YER oluruz. Biz sevdik mi SU BaSKıN oluruz. Biz sevdik mi lal oluruz. Biz sevdik mi CaN oluruz.

ey gönül, gönlümüzün dumanı, sevdamızın alametidir.

Kapı açılır, Sen yeter ki vurmayı bil! Ne zaman? Bilmem! Yeter ki o kapıda durmayı bil!

Sen benim; bugünüme şükür ve yarınıma dua edişim, azla yetinişim, çoğa göz dikmeyişimsin aşkım.

Bazen bitmek bilmeyen dertler yağmur olur üstüne yağar. ama unutma ki, rengârenk gökkuşağı yağmurdan sonra çıkar sevgili.

Sevgiliye güzel sözler söyler benim yüreğim. Dilim değil yüreğim söyler yüreğim.

Gül kurur fakat kalpteki sevgi kurumaz. Yağan yağmur durur fakat kalpteki fırtına durmaz. Her şey unutulur fakat sevilen katiyen unutulmaz.

Ey sevgili, gözlerin, dudakların, kaşların, tüm bedenin hele de o kalbin yok mu o kalbin esirin oldum ey sevgilim…

Bak gözlerime, gözlerin gözlerime deysin, gözlerin gözlerim olsun sevgilim. Gözlerin son gördüğüm gözler olsun ey sevgilim.

Bedenim zindanlarda olsa dahi senin sevgin yüreğimi götürür dünyanın her yerine sevgilim.

Hissizler, hareketsizler yol alamazlar, uyuyanlar hedefe erişemezler, hele azmini istemini yitirenler katiyen uzun vakit ayakta kalamazlar.

Sevgiliye Söylenecek Güzel Sözler

Sana en muhtaç olduğum şu anda gel. Yaşamak olsan da gel, ölüm olsan da gel.

aşk günah olmayacak kadar suçsuz, köle olmayacak kadar özgür, unutulmayacak kadar derin, umulmayacak kadar yakın, tek başına yaşanmayacak kadar takımdır.

Senin 2 saniyede düşünüp söylediğin şeyler beni 2 gün mutlu ediyor.

Bir serçeydim sürüden ayrılmış, semanda kaybolmuş, o ise bir kartalmış avlanmaya çıkmış gelmiş bula bula beni bulmuş.

Sana olan sevgim bedenimdeki kanların hepsi bedenimi terk edince ve sana olan sevgim ben ölünce bitecektir.

Yapraklar kadar hafif, dağlar kadar büyük sana sevgim.

İçimi öyle bi kapladın ki, hani derler ya iğne atsan yere düşmez diye; işte öylesine sen doluyum.

Seni o kadar suçsuz sevdim ki, gözlerinin içine bakınca dahi utandım.

Bazen çevrenin ne kadar kalabalık olursa olsun, kaç kişi seni severse sevsin. Kalbin yalnızca birini ister, birini bekler.

Beni başkalarıyla bir tutma, onlar gemileri yakar ben limanı.

aşk karnımı doyurmuyor belki fakat ruhumu öylesine tok tutuyor ki Prensesim.

Bu gece kayarken yıldızlar semandan ve gözümden yaşlar süzülürken dilek tutmadım, ilk kez yalnızca teşekkür ettim tanrıya bu gece yanımda olduğun için.

Seni sevmek acıların en büyüğü olsa gerek, seni düşünürken gözyaşı dökmek yaşanabilecek en büyük sevinç demek.

Sen şu an en güzel yerdesin can duamdasın.

Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan gözyaşlarıma, sadece sen layıksın çünkü benim için çok özelsin aşkım.

Ömrün olmak istiyorum seninle başlayıp seninle biten.

Sen çaresizliğin ayak ucunda demlenen, yüreğime armağan edilen sonsuzluk armağanısın. Sen benim acıya dayanma gücüm, yüreğime işlenmiş sabrımsın. Ben aşkın kendisini Allah`ta, yansımasını da sende gördüm.

Benim kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar, gönlümü almak ise güneşe dokunmak kadar zordur. Sen suya yazı yazmayı muvaffak oldun, şimdi güneşin batmasını bekle.

Gül bahçesinde geçse de ömrüm, inan senin üstüne gül koklamam gülüm, seni koklamak olsa da ölüm, inan uğrunda can vermeye değer be gülüm.

Seni bulmaktan çok aramak isterim seni sevmeden önce anlamak isterim, seni bir ömür boyu bitirmek değil sana hep yeniden başlamak isterim.

ağzımın tadı yoksa, hasta gibiysem, boğazımda düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam inan hep güzel gözlerinin.

Gül dikensiz olmaz. Sevgili de mükemmel olmaz.

Seni sevdiğimi düşündükçe can vermeyi diliyorum Tanrıdan. Her seferinde kalbim başka bir başkaldırı çıkarıyor. Elimde olsa kalbimi yerinden söker ayaklarımla çiğnerdim fakat elimde değil. Ne seni sevmemek ne de kalbimi söküp çiğneyebilmek… Yapabildiğim tek şey seni sevebilmek.

Sevgiliye romantik aşk sözleri için linke tıklayınız.

Rapor Et

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum